Hakkımızda

Özdemir Şapka

Hakkımızda

1985 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız,sizlere kaliteli ve uygun fiyat doğrultusunda güvenilir çözümler sunmaktadır.
Şapka konusunda her bölümü kendi bünyemizde yapılması sizlere kısa sürede temin ve sonuç odaklı üretim imkânı sunmaktadır.

    Uygun Fiyat
    Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyiniz.
    Kaliteli İşçilik
    Ürünlerimiz standartlara uygun üretilmektedir
    Çözüm Odaklı Sonuç
    Kısa sürede temin ve sonuç odaklı üretim imkânı sunmaktayız.
    Müşteri Memnuniyet
    Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir.

Promosyon şapka ve diğer promosyon ürün kullanımı özellikle firmaların sektörde isimlerini duyurmak ve satışlarını artırmak için tercih ettikleri bir çalışmadır. Etkili bir promosyon çalışması ile her şirket başarılarını katlayabilir. Promosyon ile hazırlanacak çalışmalarda firmaların çalıştıkları hizmet alanına uygun şekilde hazırlanacak bir logo ürünler üzerine basılır ve dağıtım çalışmaları gerçekleştirilir. Ulaştırılan her ürün firmanın ambleminin yayılmasını ve daha geniş kitlelere ismini duyurmasını sağlar. Her firma promosyon ürün tanıtımı yapabilir. Herhangi bir şart gerektirmeyen promosyon çalışmaları, her firmaya özel olarak düzenlenebilen çalışmalardır. Sektördeki yerini genişletmek isteyen firmalar promosyon çalışmalarına önem vererek ihtiyaç duyduğu reklam çalışmasını başarı ile sağlayabilir. Promosyon şapka tişört baskı ürünleri ile firmanızın ihtiyacı olan tanıtımı başarı ile elde edebilir ve oldukça geniş pazarlarda firmanıza yer bulabilirsiniz.

Promosyon Şapka Fiyatları

Promosyon şapka fiyatları maliyet açısından bütçeye oldukça dost ürünlerdir. Diğer promosyon ürünleri ile kıyaslandığında hem fiyat acısından hem de etkili bir reklam olması açısından oldukça uygundur. Promosyon çalışmasında uygulanacak logonun özellikleri ve kullanılacak şapkanın kalitesi fiyatı belirleyen iki önemli unsurdur. Genel anlamda bütçeye uygun çıkartılan promosyon şapka fiyatları sipariş verilecek sayının fazlalığına göre de ekstra uygun fiyatlar üzerinden verilebilir. Her biri özel bilgisayarlı sistemler ile hazırlanan promosyon şapkalar kolay kullanım imkânı sunması ve uzun onurlu olması nedeni ile tercih edilir.

Promosyon Şapka İmalatı

Promosyon şapka imalatı her aşamada özen ve dikkatli çalışmalar ile gerçekleştirilir. Promosyon şapka ile tanıtım kampanyası yaptırmaya karar veren firma tanıtım ürününe karar verdikten sonra ilk olarak etkili ve dikkat çekici bir logo çalışması hazırlanır. İlgi çekici olması gereken bu logo bilgisayar ortamında uzman çizimciler ile hazırlandıktan sonra teknolojik baskı makineleri kullanılarak ürünlerin üzerine basılır. Kalıcı olması bakımından uygulanan ilave işlemlerin ardından promosyon şapkalar paketlenir ve kullanıma hazır hale getirilir. Günlük hayatta en şık kullanılan ürünlerden bir tanesi olan şapkalar, promosyon olarak kullanıldığı durumlarda yüzde yüze varan başarılar getirir. Günlük hayatın gereçlerinden şapkalar, birçok insanın dikkatini çekmek konusunda oldukça başarılıdır. Tanınmayan insanlarda bile görülmesi durumunda mutlaka bakılır ve amblemi ister istemez okunur. Firmanızı yükseltecek bir reklam promosyon çalışması düşünüyorsanız siz de obje olarak şapkayı tercih edebilirsiniz.

Promosyon Şapka Baskı

Promosyon şapka baskı çalışmaları tamamen müşterilerin isteği doğrultusunda uygulanır. Baskı için gerekli olan amblem veya logo hazırlandıktan sonra onay için müşteriye sunulur ve onay verilmesi halinde baskı çalışmaları gerçekleştirilir. Baskı makinalarında kullanılan her türlü ekipman kaliteli özelliklere sahiptir. Bu nedenle elde edilen promosyon şapkalar uzun yıllar boyunca güvenle hizmet verir. Reklam çalışmalarında başarılı olmak ve promosyon ile şirketinizin gelirlerini artırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek promosyon çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Promosyon şapka İstanbul genelinde sunduğumuz hizmet kapsamında ihtiyacınız olacak her türlü çalışmayı sizlere profesyonel çalışmalar ile sunuyoruz. Talebimize bağlı olarak sizinle yaptığımız görüşme ile firmanıza nasıl bir promosyon şapka çalışması yapılması gerektiğine dair ortak görüş birliğine varıyor ve bu doğrultuda sizi başarıya götürecek promosyon çalışmalarına başlıyoruz. Ürün ve baskı kalitesi çerçevesinde gerçekleştirilen çalışmalar süresince çizim uzmanlarımız tarafından hazırlanan logo ve amblemleri hazırlandıktan sonra sizlere sunuyor ve dizlerden fikir alıyoruz. Kararın tamamen size ait olduğu tercih sürecinde sizin karar verdiğiniz amblemi baskı aşamasına gönderiyor ve ürünlere başarı ile basılmasını sağlıyoruz.

Promosyon Şapka Modelleri

Promosyon şapka modelleri içerisinden istenilen modeli tercih etmek mümkündür. Sade renk şapkalar, spor modeller, karışık desenli modeller gibi birçok farklı şapka modeli promosyon için uygundur. Genelde şapka tercihlerinde spor modellerinden faydalanılır. Özellikle yaz mevsiminde güneşi önleyen şapkalar sık olarak kullanıldığı için promosyon konusunda üst düzey bir performans sağlar. Dilediğiniz şapka tercihini yaparak uygun logo ile başarılı promosyon çalışmalarına imza atabilirsiniz. Promosyon şapka İstanbul ili genelinde ihtiyaç olacak her türlü promosyon çalışması için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Şapka Çeşitleri

Promosyon şapka çeşitleri anlamında birçok farklı model ve çeşitten bahsetmek mümkündür. Tercihe bağlı olarak firma görevlileri düzenlenecek promosyon çalışmasında kullanılacak şapkaları kendileri de getirebilirler. Oldukça farklı çeşitliliğin söz konusu olduğu promosyon şapka çalışmalarında her aşama profesyonel çalışmalar ile gerçekleştirildiği için yüzde yüz başarılı sonuç garantisi ile müşterilere hizmete devam edilir. Promosyon şapka İstanbul genelinde hizmet veren firmamız hafta içi mesai saatlerinde ihtiyacınız olacak her türlü promosyon ve reklam çalışmalarına olumlu yanıt verecektir. Promosyon çalışmalarında başarılı sonuçlara ulaşmak için dikkat edilmesi gereken en önemli şey hazırlanacak olan çalışmanın firmanın hizmet alanına uygun olup olmasıdır. Firmanın faaliyet gösterdiği alandan alakasız olarak hazırlanacak olan bir reklam çalışmasında, istenilen sonucun alınması imkansızdır. Başarı elde etmek ve firmanın gelişimine katkı sağlamak için promosyon çalışmalarına başlamadan önce firma ile detaylı iletişime geçmek ve tam olarak nasıl bir promosyon çalışmasına ihtiyacı olduğunu detaylıca saptamak gerekir. Firmayı birebir tanıtacak olan bir promosyon çalışması her alanda başarı getiren bir unsurdur. Promosyon şapka İstanbul hizmetlerimiz ile il genelinde ihtiyaç olacak her türlü çalışmaya çözüm sunuyoruz.  Firma ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler neticesinde tam olarak ihtiyaç ne ise o doğrultuda promosyon çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Firmanız için en başarılı promosyon çalışmalarına imza atmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 
Bizi Arayın Canlı Yardım