Promosyon Şapka

Promosyon Şapka

Promosyon Şapka
Promosyon şapka, işletmelerin yazın açık hava ve güneşin bol olduğu yerlerde sürekli kullanabilecekleri en etkin reklam yöntemidir. Promosyon şapka imalatında otmatik ahtapot makinalarımızda tekstil baskı tekniğiyle uygulama veya nakış uygulama seçeneğiyle kurumsal kimliğinizi yansıtabilirsiniz. Uzun soluklu kullanımlar için özel şapka dikimi yapılmalıdır. Bu şapkalar diğer şapkalara göre farklılık göstermektedir. Yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilmekte, 6 adet kuş gözü kullanılmakta siperliği kalın olmakta içerisinde terletmez astar bulunmakta ve arka emniyet kısmı metal kordondan yapılmaktadır. Dikişleri hazır şapkalara göre daha sağlıklı ve 2 kat daha fazla kaliteli olmaktadır.
 
Şapka, farklı renk ve modelleri ile ÖZDEMİR ŞAPKA, ürünlerinde tercih edilir hale gelmektedir. Şapkalar ile ilgili telefonla bizlere gün boyu ulaşabilir ve her konuda teknik destek alabilirsiniz.
 
Promosyon şapka, en sık tercih edilen promosyon tekstil ürünleri arasında yeralmaktadır. Gerek promosyon şapka fiyatları, gerekse etkili bir reklam tanırım aracı olması nedeniyle baskılı promosyon şapka yaz aylarında yapılan promosyon çalışmalarında çok sık tercih edilmektedir. Promosyon şapka 601 modelimiz ithal şapka modellerimiz arasında yeralmakta olan ucuz şapka modellerimizden biridir. Tek renkten oluşan promosyon şapka modeli ön ve yan kısma logo baskılarınız uygulanabilmektedir. Bu sayede baskılı promosyon şapkalar size özel birer promosyon ürünü halini almaktadır. Promosyon şapka  modelimiz 5 parça ve arka kısmı cırt bantlıdır. Şapka renklerimiz beyaz,siyah,kırmızı,lacivert,turuncu,mavi,turkuaz,yeşil ve sarı renklerdir.

PROMOSYON ŞAPKA FİYATLARI

 
Promosyon şapka fiyatları sipariş adetlerinize ve logo baskınıza göre farklılık göstermektedir. Beyaz şapkalar üzerine dijital baskı ile çok renkli baskı yapılabilir, Renkli şapkalar üzerine uygulanacak baskılarda, logo renk sayısına göre baskı fiyatı artmaktadır. Toptan baskılı promosyon şapka fiyatları için sipariş detaylarınızı bize ileterek bilgi alabilirsiniz.
 
    5 Parça Şapka Modeli
    Farklı Renk Seçenekleri
    Logo Baskı İmkanı
    Arka Ayar Cırt Bant
    Polyester Kumaş
 

 

 
Bizi Arayın Canlı Yardım